Nasza relacja z Vegas

Nasza relacja z Vegas

Podróżowanie od zawsze było moją pasją. W ostatnich 13 latach zwiedziłam 34 krajów, z czego połowę w Ameryce Południowej. W Ameryce Płn. byłam do tej pory pięć razy, zwiedzałam tam m.in. Oklahomę, Nowy Jork i Kolorado, ale nigdy dotąd nie udało mi się wybrać do słynnego Miasta Grzechu.

W tym roku jednak wspólnie z grupą dobrych przyjaciół zorganizowaliśmy wyjazd do USA z uwzględnieniem Las Vegas, ponieważ każde z nas chciało sprawdzić swoje szczęście w przynajmniej jednym z tamtejszych kasyn. Trzeba przyznać, że domy rozrywki w Nevadzie są rzeczywiście tak imponujące jak się je opisuje: opływające w luksusy, eleganckie, pełne niezwykłych atrakcji. Możemy tu zobaczyć perfekcyjnie odwzorowaną wieżę Eiffla, gondole, tańczące fontanny w hotelu Bellagio, koncerty itp.

Najsłynniejszą jednak atrakcją Las Vegas są kasyna. Osobiście zajrzeliśmy do Buffalo Bill’s, La Bayou i Silver Seven, ale tylko to pierwsze przyniosło mi szczęście. Dzięki rozbiciu banku w Wheel of Fortune zdobyłam prawie Oklahomę, Nowy Jork5.000, próbowałam też sił w ruletce, niestety bez sukcesów. Od tej pory jestem wierną fanką maszyn slotowych i często gram w nie w sieci, choćby na stronie AdmiralSpot.

Chciałabym wrócić jeszcze kiedyś do Vegas, ponieważ tamtejsze domy rozrywki są naprawdę imponujące. Ale za to biorąc udział w grze online otrzymuję do wykorzystania dodatkowe bonusy w kasynie, na przykład bonus od depozytu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *