Czym jest bonus?

Czym jest bonus?

Większość internetowych portali hazardowych, żeby zachęcić ludzi do rozpoczęcia gry, oferuje im ciekawe promocje, zwłaszcza tzw. bonusy. W dzisiejszym artykule przedstawiamy parę najpopularniejszych typów takich bonusów. Być może niektóre z nich Was zainteresują.

Najciekawszym rodzajem bonusu jest bonus powitalny. Są to dodatkowe środki przypisywane do konta klienta po pierwszym zasileniu konta. Zwykle kwota tego bonusu przedstawiana jest jako procent i posiada maksymalne ograniczenie. Ta oferta adresowana jest oczywiście do osób, które jeszcze nie zarejestrowały się w serwisie. Bonus powitalny możemy odebrać jednorazowo.

Kolejnym często spotykanym bonusem jest bonus VIP. Zwykle są to punkty, które klient może wydać na wybrany cel, np. prezenty, bilety na mecze, indywidualną opiekę managera itp. Ta promocja skierowana jest wyłącznie do stałych klientów, którzy często zaglądają do kasyna. Stali klienci mogą liczyć również na bonusy okresowe (tygodniowe, miesięczne) i freebet (dodatkowe środki do wykorzystania na grę).

Najlepsze bonusy oferują: Expekt, eXbino Gaming, Europa Casino i Unibet.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *