Baccarat

Baccarat

Bakarat to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych gier, jakie można znaleźć w kasynach. Pewnie większość z nas kojarzy ją z książek, jako że to ulubiona gra agenta 007. To też ulubiona gra doświadczonych hazardzistów, dlatego, że jest dość ryzykowna. Poza rzadko trafiającym się remisem w baccaracie możliwa jest tylko wygrana lub przegrana. Wszystko zależy od szczęścia.

Ogromną zaletą baccaratu są nieskomplikowane i łatwe do przyswojenia zasady: bankier oraz gracz dostają po dwie karty, a potem dodają ich punktację – ta osoba, która osiągnie większy wynik, wygrywa. W bakaracie, tak samo jak w przypadku blackjacka, kolory i figury nie są brane pod uwagę, najważniejsze są wartości punktowe przyporządkowane poszczególnym kartom. Przykładowo 2 i 3 dają 5, a 4 i 6 = 0.

W zależności od wariantu bakaratu, w którym bierzemy udział, jest czasami możliwość wyciągnięcia dodatkowej karty. Prawdopodobieństwo wygranej w baccaracie wynosi pięćdziesiąt procent i co ciekawe, gracz ma możliwość obstawienia wygranej krupiera. Wielu uważa, że to typowanie ewentualnego zwycięzcy, a nie sama karciana rozgrywka, jest najbardziej emocjonujące w bakaracie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *